^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dzwonki

  1. 8.00-8.45
  2. 8.55-9.40
  3. 9.50-10.35
  4. 10.45-11.30
  5. 11.40-12.25
  6. 12.45-13.30
  7. 13.40-14.25
  8. 14.35-15.20
  9. 15.30-16.15

Pozostałe

Biulety Informacji Publicznej

synergia logo

facebook

enter

 

 

Aktualności

IV PIKNIK RODZINNY W TARGOWISKU – KOLOROWO I SPORTOWO

27 czerwca 2021 roku odbył się IV Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza jest organizowana przez nauczycieli i Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Targowisku.
O godzinie 14.00 przybyłych przywitały kolorowe dmuchane zjeżdżalnie i nauczyciele organizujący rodzinne zawody sportowe. Chętni zapisywali się na rodzinne skakanie na skakance XXL, przeciąganie liny, biegi w workach, z jajkiem na łyżce, ze związanymi nogami, rodzinny zbijak. Zabawa była świetna, a zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Na każde dziecko czekał słodki upominek.
Najmłodsi znakomicie się bawili w towarzystwie animatorek z grupy „Fiku – Miku”, które przepięknie malowały twarze, organizowały pokaz wielkich baniek mydlanych czy zajęcia z chustą animacyjną.
W organizację pikniku włączyli się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Targowisku, prezentując sprzęt, przygotowując pianę do zabaw dla dzieci i kurtynę wodną dla ochłody. Zasady prowadzenia resuscytacji, także przy użyciu urządzenia AED, przypomniała pani Katarzyna Kościółek – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa.


Na koniec opiekun samorządu uczniowskiego, pani Małgorzata Bolek, ogłosiła wyniki konkursu „Superklasa”. Najaktywniejsi w roku szkolnym 2020/2021 byli uczniowie klasy III. Dzieci otrzymały nagrodę od Rady Rodziców.
Mimo przesunięcia terminu pikniku, co było spowodowane zasadami bezpieczeństwa wprowadzonymi ze względu na pandemię COVID-19, impreza była bardzo udana.
Słowa uznania kierujemy do Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej w Targowisku. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie, determinację w organizacji tej rodzinnej uroczystości.
Podziękowania przesyłamy także: OSP Targowisko, TSN, Anna i Tomasz Fortuna, Zakład Produkcji Doświadczalnej "Cebea" w Bochni, Sklep "U Zochy" w Targowisku, Market "Point" Kłaj, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Targowisko, Jadwiga Skoczek, Tomasz Piwowar , Food Care.
Patrycja Winzer
Projekt współfinansowany z funduszy Gminy Kłaj.

https://photos.app.goo.gl/nzTcxompnA4o7yS56

Copyright © 2013. ZSO Targowisko Rights Reserved.


Facebook