^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dzwonki

  1. 8.00-8.45
  2. 8.55-9.40
  3. 9.50-10.35
  4. 10.45-11.30
  5. 11.40-12.25
  6. 12.45-13.30
  7. 13.40-14.25
  8. 14.35-15.20
  9. 15.30-16.15

Pozostałe

Biulety Informacji Publicznej

synergia logo

facebook

enter

 

 

Aktualności

RODZINNIE, SPORTOWO I KOLOROWO

VI Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Targowisku

18 czerwca o godzinie 14.00 na boisku LKS Targowianka spotkali się mieszkańcy Targowiska, dzieci, uczniowie, rodzice skupieni wokół Szkoły Podstawowej w Targowisku. Dopisała pogoda i wszyscy – jak co roku – oczekiwali wspaniałej zabawy. Nikt się nie zawiódł – z nami wspaniałe popołudnie jest gwarantowane!
Impreza rozpoczęła się od przedstawienia przygotowanego przez nauczycieli i rodziców szkoły w Targowisku pt. „Skąd się biorą króliki” wg scenariusza Izabeli Degórskiej. Zabawne przygody króliczka Jacusia, który z zapałem szukał odpowiedzi na to, skąd się biorą króliki skutkowały salwami śmiechu dorosłych i uwagą najmłodszych. Stąd wnioskujemy, że przedstawienie bardzo się podobało.


Następnie na scenie zaprezentowała się grupa przedszkolaków z Targowiska, którą na zajęciach zumby przygotowała pani Angelika Głogowska - Piwowar. Potem rozegrano zawody sportowe w konkurencjach rodzinnych: zbijak, skoki na skakance XXL, badminton, bieg z jakiem na łyżce, ze związanymi nogami, w workach. Rozegrano też biegi na boisku Targowianki w czterech kategoriach wiekowych: od przedszkolaków, przez klasy I-III, klasy IV-VI aż po najstarszych uczniów i dorosłych. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe.
Bardzo się cieszymy, że dopisała frekwencja: całymi rodzinami spędzono mile czas, korzystając też z innych atrakcji: malowania twarzy, dmuchańców, dużych szachów. Zaprezentowała się także Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z pokazem udzielania pierwszej pomocy. Była okazja do obejrzenia nowego wozu OSP w Targowisku.
Dzieciaki korzystały z ufundowanych dla nich wody, lodów, waty cukrowej i popcornu. Można było nabyć przepyszne, domowe ciasta przygotowane przez rodziców uczniów SP w Targowisku, zjeść kiełbaskę z grilla.
Impreza zakończyła się ok. 19.30 festiwalem kolorów i radości najmłodszych. Dzieci, pokolorowane wszystkimi barwami tęczy, szczęśliwe wróciły do domów.
Serdecznie dziękujemy za przygotowanie pikniku, w szczególności Rodzicom, którzy przyczynili do zorganizowania imprezy, pracującym dzielnie od rana przy rozstawianiu sprzętu, obsłudze gości, piekącym ciasta. Dziękujemy nauczycielom, którzy przeprowadzili zawody sportowe i wraz z rodzicami przygotowali przedstawienie.
Piknik nie udałby się bez udziału sponsorów. Słowa wdzięczności kierujemy do: Gminy Kłaj, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Targowisko, firmy Stalbro - Halsang – TSN, Małopolskiego Banku Spółdzielczego w Kłaju, Delikatesów Centrum Targowisko, firmy Food Care Zabierzów, Marketowi Point Kłaj, Salonu Fryzjerskiego "Prowokacja" Elżbiety Rerutko, firmy MAT Fortuna Hurtownia Odzieży, firmy Pieczywo Anna i Maciej Dzierżbińscy, OSP w Targowisku wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, klubu Szachownica Kłaj, Pani Marzeny i Marka Gaj, Pana Tomasza Piwowara, Pani Jadwigi Skoczek i wszystkich Anonimowych Darczyńców.


Patrycja Winzer


Impreza współfinansowana z funduszy Gminy Kłaj.

Copyright © 2013. ZSO Targowisko Rights Reserved.


Facebook